KONST / Litografier / Färglitografi 10526176
nr 1052 6176
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 74/250, signerad, 46x61
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 20:12:31
100 kr
150 kr
200 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin